Selma Erdoğan
Aktif Portföylerim (33)
Selma  Erdoğan
Broker / Owner
0 (532) 792 2133
0 (212) 270 1453
selmaerdogan@remaxabc.com
1986 Beykoz - İSTANBUL" da doğan Selma ERDOĞAN, Evli ve Ela Ada" nın annesidir.
2004 Yılı İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünü, hemen sonrasında ise İşletme Fakültesi" nden mezun olmuştur. 2004 yılında Stajyer olarak RE/MAX ailesine katılmıştır. Gayrimenkul sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı, paylaşıma, eğitime ve dürüstlüğe verdiği önemle 14 yıldır edinmiş olduğu gayrimenkul pazarlama tecrübesiyle İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında müşteri ve dostlarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Temmuz 2018" de Bugüne kadar başarıların altına imzasını atmış Değerli Broker" ımız ve kurucumuz Sayın Selami ARPACI ile beraber Maslak 1453 / RE/MAX ABC 2 bayrağını daha da ileriye taşımak için Değerli iş arkadaşı M. Selçuk KALAY ile birlikte ortak Broker / Owner olarak devam ettikleri yollarında kendilerine destek olan Kurucu ve Büyükleri Selami ARPACI" ya ve RE/MAX Türkiye" ye çok teşekkür ederler.
Broker olan ama aslında Gayrimenkul Danışmanıyım demeyi çok seven Selma ERDOĞAN her zaman sahada ve satışın içinde yer alıyor.
Başarılı, profesyonel, enerjik, tutkulu iş ortaklarıyla gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için RE/MAX ABC ben ve ekibim hizmete hazır...!

Selma" dan gülümseten küçük bir anı; 2005 yılı (yaş 19) ilk işe başladığında Brokerı Selami ARPACI ile tanışma esnasında büyüyünce ne olacaksın sorusuna verdiği yanıt... Broker olacağım olmuş ve bizi bırakıp mı sorusuna hayır ben Abc" de broker olacağım cevabı olmuş😊
Ve aradan geçen 14 yılda, emek, azim, güven, etik ve sahiplenme duygusu ile iyi ki RE/MAX liyim.

Mesleğim ile ilgili aldığım eğitimlerden birkaçı
RE/MAX Kariyerim (Quick Start ), Angelo Fradera ile İtirazları Karşılama, Maximum Sonuçlar için Stratejiler, Re/MAX Succeed Katılımcı, Motivasyonun Şifreleri Barış KILIÇARSLAN, Tom Ferry"s Sales Power, Satış Kapama Eğitimi, RE/MAX Collection Barış KILIÇARSLAN ve Broker Start.