Didem İleri
Aktif Portföylerim (12)Didem  İleri
Gayrimenkul Danışmanı
0 (533) 608 1851
0 (216) 688 7170
didemileri@remaxabc.com
1977 doğumluyum.Türkiye’nin en güzel sahil şehri Mersin’de yaşadım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Evliyim ve Derin adında harika bir kızım var. 1998 - 2008 yılları arasında Mersin Büyükşehir Belediyesinde İnsan Kaynakları Daire Başkanlığında görev aldım.

2015 yılında kurumsal ve Gayrimenkul konularında tecrübeli RE/MAX ailesine katıldım. Gayrimenkul sektörü 'yüzyılın mesleği' olarak tanımlanır. Bunun bilincinde olarak RE/MAX"e katılmadan önce de gayrimenkul sektörünü büyük bir ilgi ile takip ediyordum. Ancak her şeyin doğru bir zamanı vardır. Ben de doğru zaman gelince gayrimenkul sektörüne adım attım. .
Sistem içerisinde ve ofis bazında mesleğimi ve duruşumu geliştirmeye yönelik çok nitelikli eğitim imkanlarından faydalanarak çalıştığım başta Ataşehir bölgesi olmak üzere, Re/Max sisteminde bilgi birikimi ve tecrübemi en doğru şekilde sunmaya hazırım.Gayrimenkul almak ,satmak ve kiralamak pek çok aile için ya bir dönüm noktası yada yeni kararların arefesi demektir.. Müşterilerimin aldığı yeni kararlara eşlik etmek ve sektördeki tecrübelerimle rehberlik etmek, motivasyon kaynağımdır ...

Amacınız en kısa zamanda, en uygun fiyata, en iyi hizmeti ve danışmanlığı alabilmek ise BEN HAZIRIM.

EĞİTİMLERİM
Re/Max Kariyeriniz Eğitimi
Succeed Danışman Rehberlik Programı