Erşan Demirer
Aktif Portföylerim (1)Erşan  Demirer
Gayrimenkul Danışmanı
0 (532) 603 5700
0 (216) 688 7170
ersandemirer@remaxabc.com
1974 Kocaeli Gölcük doğumluyum. Kabataş Erkek Lisesini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Profesyonel kariyerime 1994 yılında üniversiteyi okurken çağrı merkezinde "Müşteri Hizmetleri Temsilcisi" olarak başladım. Gayrimenkul, otomotiv, endüstriyel ürünler satışı konusunda satış temsilcisi ve satış müdürü olarak çeşitli firmalarda görevlerde bulundum. 2006 yılından itibaren Yapı Kredi Koray GYO ve Koray İnşaat iştiraki olan "YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş." firmasında "Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi" görevi ile çalışmaya başladım ve yaklaşık 11 yıl bu görevimi sürdürdüm. Konut Siteleri, Ofisler, Endüstri Tesisleri ve Alışveriş Merkezlerinin "Gayrimenkul Tesis Yönetimi" ile Alışveriş Merkezi "Kiralama Hizmeti" alanlarında çalıştım.

25 yıla yakın çalışma hayatımın içerisinde hep satış alanında insanlar ve firmalara karşı faaliyet gösterdim.

Evli ve bir kız çocuğu sahibiyim.

Uzun yıllar gayrimenkul sektörü yönetimi ve satışı konusunda elde ettiğim tecrübeler sonucunda 2018 yılından itibaren sektörün önemli dinamikleri arasında yer alan RE/MAX ABC Batı Ataşehir ailesine katılma kararı aldım.

Her işte olduğu gibi gayrimenkul alanında profesyonel bir sistem içinde dürüst, etik, uzmanlaşmış ve farklılık oluşturarak hizmet sağlamanın sizlere ve kendime büyük faydalar kazandıracağını düşünmekteyim.

Saygılarımla,


EĞİTİMLERİM

Power Start (RE/MAX Türkiye - 2018)