Meral Esin
Aktif Portföylerim (0)Meral   Esin
Gayrimenkul Danışmanı
0 (532) 494 0766
0 (216) 688 7170
meralesin@remaxabc.com
ODTÜ Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Eczacıbaşı Holding- Georgia Pacific ortaklığındaki, temizlik kağıdı üretimi yapan, İpek Kağıt firması AR-GE bölümünde Ürün Geliştirme Müdürü olarak 27 yıl çalıştım. Yabancı ortaklı bir şirket yapısı olması nedeniyle hem yurt içi, hem de yurt dışında pek çok tecrübe edindim.

Sonrasında, dünyanın ve Türkiye’nin en güvenilir ve başarılı gayrimenkul kurumu RE/MAX’da Gayrimenkul Danışmanı olarak göreve başladım.

Bu sektördeki hedefimi, kurumsal hayatta uzun yıllar boyunca çalışmanın kazandırdığı bilgi, tecrübe ve yönetim becerilerini Gayrimenkul Danışmanlığı alanında kullanarak, yüksek kalitede ve güvenilir hizmet vermek olarak özetleyebilirim.

İş yaşamım boyunca aldığım çok sayıda eğitimden bazıları arasında proje yönetimi, zaman yönetimi, koçluk, etkili iletişim teknikleri, inovasyon, performans yönetimi, liderlik, problem çözme teknikleri, Ar-Ge ve Kalite süreç yönetimi yer alıyor. Ayrıca Gayrimenkul Danışmanlığına yönelik RE/MAX Power Start eğitimini tamamladım.