Selami Arpacı
Aktif Portföylerim (0)Selami  Arpacı
Broker / Owner
0 (216) 688 7170
0 (216) 612 5152
selamiarpaci@remaxabc.com
1969 Erzincan doğumluyum.
20 yıllık sektör tecrübemi, 2000 senesinde RE/MAX ailesine katılarak daha da üst seviyelere taşıdım. 20 yıl gayrimenkul sektörüne emek vermiş biri olarak; sektörde güvenilir olmayan ve bilgisi olmadığı halde emlakçılık yapmaya çalışan kişilerin sektöre zarar verdiğine tanık oldum. Bu nedenle gayrimenkul sektörüne, güçlü bir marka adı altında yapmanın önemini kavramama neden olmuştur.

RE/MAX’ in Türkiye’ deki ilk anlarından itibaren aileye dahilim. RE/MAX Türkiye’ nin destekleri, ekip arkadaşlarımın çalışma azmi ve sektörle ilgili öngörülerim sayesinde Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Amerika’ da merkezi bulunan RE/MAX’ ten Multi ofis Broker’ı ünvanı alan tek RE/MAX Broker’ ıyım. RE/MAX ABC, 3 franchise ofisi (1. Soyak Yenişehir, 2. Batı Ataşehir Ağaoğlu / My World, 3. Aşağı Dudullu) ile Ağaoğlu My City, Ağaoğlu My Village, Ağaoğlu My Town, Ağaoğlu My Country, Ağaoğlu Eltes Güneşi, İdealistkent, Uphill Court, Uplife Park, projelerinde ki 8 tanıtım ofislerinde de başarı ile çalışmalarımıza ekibimle beraber sürdürmekteyiz.

RE/MAX ABC ofisi faaliyet süresince hem ofis hem de gayrimenkul danışmanları olarak RE/MAX TÜRKİYE’ den sayısız ödüller almıştır. Ciro başarısının yanında, RE/MAX TÜRKİYE’ den ekip sinerjisi ödülü alan ilk ofis RE/MAX ABC ofisidir. 60 kişilik eğitimli kadrosu ile sektörde güvenilir olmanın ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmanın haklı gururunu yaşamaktayız. RE/MAX ABC ‘ yi bu güne taşıyan ekibimize ve hizmet anlayışımıza güvenerek işbirliği yapan herkese teşekkür ediyorum.