HAKKIMIZDA

RE/MAX ABC, 23 yıllık sektör tecrübesini, RE/MAX ailesine katılarak daha da üst seviyelere taşımayı hedefleyen sayın Selami ARPACI tarafından 2000 senesinde kurulmuştur.

RE/MAX’in Türkiye’de faaliyete başladığı ilk yıllarda aileye katılan sayın Selami ARPACI, RE/MAX ABC ekibi ve şahsının sektörle ilgili tecrübe ve öngörüleri sayesinde kurulduğu günden bugüne kadar RE/MAX Türkiye ofisleri içerisinde işlem ve ciro sıralaması içerisinde her dönem ilk 5 içerisinde yer alan tek ofistir.

Bugün RE/MAX ABC, 3 franchise ofis ve 11 proje ofisi ile sektörün öncü firmasıdır. 2001 senesinde Ağaoğlu My City projesi ile başlayan “Proje Ofisi” ve “Tek Yetkili İkinci El Gayrimenkul Ofisi” mantığı RE/MAX ABC’nin üstlendiği görevi başarı ile sürdürmesiyle “Ağaoğlu Projeleri Tek Yetkili İkinci El Gayrimenkul Ofisi” olmasına vesile olmuştur.

RE/MAX ABC ve Ağaoğlu firmalarının başarılı iş birlikteliği sayesinde “Tek Yetkili İkinci El Gayrimenkul Ofisi” mantığı günümüzde artık sadece Ağaoğlu firmasının değil, vizyon sahibi tüm inşaat firmalarının gündemine girmiştir.

Başarılarla dolu geçmişinde yaklaşık 130 ödül ile takdir edilmiş olan RE/MAX ABC için en değerli olanı RE/MAX Türkiye tarafından Türkiye genelinde ilk olarak verilen “Ekip Sinerjisi Ödülü”dür.