Kent Plus Aktif Portföylerimiz (1)


Kent Plus Proje Görselleri
Sosyal Olanaklar; KentPlus Ataşehir, her site için ayrı ayrı planlanan açık ve kapalı otoparkları, tenis kortu, voleybol, basketbol ve futbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları ile özel bir yaşam alanı sunuyor.

KentPlus Ataşehir Club; Üyelik sistemi ile hizmet verecek olan, 2.500 m²'lik alana yayılan KentPlus Ataşehir Club, KentPluslılara özel avantajlar sunanacak. Bünyesinde yer alan; kapalı yüzme havuzu, cafe&restaurant, squash, fitness, güzellik merkezi, solarium, sauna, buhar odası ve Türk hamamıyla bay ve bayanların gözde mekanı olacak.

Doğayla Bütünleşin; KentPlus Ataşehir'de şimdiden Türkiye'nin dört bir köşesinden gelen 100.000 den fazla bitki yetiştirilmeye başladı... Toplam 80.000 m²'lik peyzaj alanına yayılmış özel bitki örtüsü, site sakinlerinin göz zevkine sunuluyor. İstanbul'un en büyük serası olan KentPlus Ataşehir serasını ve Mısır'dan getirtilen hurma ağaçlarını mutlaka görmelisiniz.

Çocuklu Aileler İçin; Aile kavramını özel tutan KentPlus Ataşehir'de, ailelerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan açık oyun parklarının yanısıra, çocukların kış aylarında rahat edebilmeleri için kapalı oyun merkezleri de yer alacak.

Hem Siz Hem Eviniz Güvende; Güvenliğin üst seviyede tutulduğu, çocuklarınızın servise nereden binip nerede ineceklerinin bile planlandığı KentPlus Ataşehir'de, görüntülü bina sistemleri , site içi özel kartlı ve genel kamera kontrollü güvenlik sistemi uygulanacak. Tünel kalıp teknolojisi ile inşaa edilecek KentPlus Ataşehir'de depremden korkmadan rahat uyuyabilirsiniz.

Beklentilerin Ötesinde; Yaşam kalitesine önem verenler için "Plus" konseptiyle inşaa edilen KentPlus Ataşehir, Batı Ataşehir'de hızla yükselmeye devam ediyor. Planlama aşamasında yaptırılan "müşteri beklentileri ve memnuniyeti" araştırmasından çıkan sonuçlar doğrultusunda projelendirilen KentPlus Ataşehir'de, yaşamla iç içe 2044 daire yer alacak. Toplam 121.000 m² alan üzerine yayılan KentPlus Ataşehir'in 80.000 m²'si peyzaj alanına ayrılacak.

Doğan Tekeli imzası; Mimari projesi, mesleğinde 50. yılını kutlayan Dr. Yüksek Mimar Doğan Tekeli ve mimarlık ofisi Tekeli-Sisa tarafından hazırlanan KentPlus Ataşehir'de, 1000'i aşkın çalışan, KentPluslıları biran önce evlerine kavuşturmak için durmadan çalışıyor.

Site Özellikleri; Plus konseptiyle hayata geçirilen Kentplus Ataşehir'de, 24 saat güvenlik sistemi ve uygulanan tünel kalıp teknolojisiyle hem site sakinlerinin hem de dairelerinin güvenliği en üst seviyede düşünüldü. KentPluslılara özel bir yaşam alanı sunmak için her detayın projelendirildiği KentPlus Ataşehir'de, çocuklarınızın nereden servise binip nerede inecekleri bile planlandı. Farklı büyüklükteki daire seçenekleri ve fonksiyonel çözümleriyle beklentileri maksimum düzeyde karşılamaya hazırlanan KentPlus Ataşehir; toplam 121.000 m² (yollar hariç) alan üzerinde 6 ayrı site olarak yükseliyor. Kentlus Ataşehir'de 20.000 m² alan bina oturumları, 20.000 m² alan sosyal donatı, kalan 80.000 m²'lik alan ise, spor ve peyzaj alanı olarak düzenleniyor. Yaşam kalitesini artırmak isteyenler için projelendirilen sosyal tesisler de beklentinin üzerinde hazırlanıyor. Her sitede açık ve kapalı otopark, site genelinde yer alacak açık yüzme havuzları, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahaları, koşu/yürüyüş parkuru, mini futbol sahası, kay kay alanları gibi bir çok sosyal tesis imkanları ile KentPlus Ataşehir örnek bir yaşam merkezi olacak. Ayrıca, üyelik sistemi ile hizmet verecek olan, 2.500 m²'lik alana yayılan KentPlus Ataşehir Club, KentPluslılara özel avantajlar sunanacak. Bünyesinde yer alan; kapalı yüzme havuzu, cafe&restaurant, squash, fitness, güzellik merkezi, solarium, sauna, buhar odası ve Türk hamamıyla bay ve bayanların gözde mekanı olacak.Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarını yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da karşılamak için açık oyun parklarının yanısıra kapalı oyun alanlarının da yer alacağı KentPlus Ataşehir'de, market, eczane, kuaför, kuru temizleme, şarküteri, restaurant, banka şubesi gibi imkanların yer aldığı Alışveriş Merkezi, KentPluslıların tüm ihtiyaçlarını site dışına çıkmadan karşılamaları için özenle planlandı. KentPlus Ataşehir'de görev yapacak profesyonel site yönetimi, 24 saat güvenlik hizmeti, temizlik, alışveriş, çöp alımı, asansör bakım hizmetleri, peyzaj ve bahçe bakımı, bina-asansör bakımı ve her türlü tesisat onarım işlerini profesyonel ekibiyle KentPluslılara sunacak.


Hayatın her alanında, her konuda, daha fazlasını sunmak ve istemek.

Müşteri Memnuniyetine ve ihtiyaçlarına, proje başlamadan değer verdiğini kanıtlayan EMAYİPEK ORTAK GİRİŞİMİ, "PLUS" konseptini geliştirerek Kent Plus Ataşehir'i yaratıyor. Kent Plus Ataşehir konutları bu temel istek ve ihtiyaçlardan yola çıkarak üretiliyor. EMAYİPEK ORTAK GİRİŞİMİ tarafından titizlikle yaptırılan araştırmaların verdiği sonuçlar temel alınarak geliştirilen Kent Plus Ataşehir, "PLUS" konsepti ile Yaşam kalitesine önem verenler için, sunduğu artılarla farklılaşarak, toplu konut pazarına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Hayatı farklılaştıran Kent Plus Ataşehir; güvenli, çağdaş, standartların üzerinde yenilikçi konutları ile enerjik ve yaşayan bir kimliğe bürünüyor. Depreme karşı en güvenli yöntem olması sebebiyle KentPlus Ataşehir projesi, "Tünel Kalıp Teknolojisi" ile inşaa edilmektedir.

Tünel Kalıp Teknolojisi, deprem riskine karşın en uygun çözüm olarak inşaat sektöründe yerini almaktadır. Yapılarda betonarme taşıyıcı duvarların (perde duvarlar) ve döşmelerin birlikte ve tek işlemde yerinde dökümünü sağlayan bir inşaat tarzı olan Tünel Kalıp Teknolojisi ile inşaa edilen yapılarda, yapı yükleri iskelet sistemdeki gibi kolon ve kirişlerin yerine betonarme taşıyıcı duvarlar (perde duvarlar) tarafından taşınmaktadır.

Ayrıca, depremde oluşan hasarların en önemli sebeplerinden biri de malzeme ve isçilik hatalarıdır. Tünel kalıp sistemlerde hazır demir (fabrikasyon hasır çelik) ve hazır beton kullanılmaktadır. Bu uygulamayla işçilik ve malzemede görülen hatalar minimum düzeye indirilmektedir.

Tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen KentPlus projesinde huzur ile uyuyabilirsiniz.
Kent Plus - 316
Kent Plus - 317
Kent Plus - 318
Kent Plus - 319
Kent Plus - 320