Sinpaş Avangarden Aktif Portföylerimiz (0)


Sinpaş Avangarden Proje Görselleri
A KALİTE YAŞAM PASAPORTU

Vadinin doğal yapısına uygun olarak oluşturulan yapay nehir ve peyzaj, maviyle yeşilin kucaklaştığı benzersiz bir ortam sunmakta olup vadinin iki yakasında, önünde boylu boyunca uzanan nehre bitişik havuzları ve bahçeleriyle sıralanan Amsterdam yalıları konumlanmıştır. Yalılarda, bahçelerin yanısıra dev çatı teraslarına yerleştirilen özel havuzlar, her yalı için hizmetli evi, home theater, kapalı otopark, depo, çamaşırlık gibi alternatif mekanların yer aldığı sürpriz bir bodrum katı bulunmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLER
^ CLUP
Londra Eye Restaurant-Cafe
Kapalı Havuz
Fitness Center
Dans ve Jimlastik Salonu
Cardion Center
Türk Hamamı
Sauna
ADRENALİN CAMPUS
Gölet ve Yürüyüş Parkurları
Streetball
Tenis Kortu
Çocuk Parkı

PIRIL PIRIL GÜNEŞLİ BİR GÜN
AVANGARDEN SOKAKLARINIDASINIZ.
YEMYEŞİL, BÜYÜLEYİCİ BİR PEYZAJ
EŞLİK EDİYOR ADIMLARINIZA

Avangarden en iyiyle mutlu olabilenler için ;günümüzün ve yapı teknolojilerinin getirdiği üst seviyede konfor standartlarıyla donatılıyor.Wi-fi kablosuz internet erişimi ile ister evinizden ister sitenin herhangi bir noktasından internete bağlanma kolaylığı sağlıyor.Gölet kenarında bir yandan doğanın keyfini çıkarırken, bir yandan notebook'unuzla internete bağlanabilir e- maillerinize
bakabilirsiniz.
24 saat kameralı güvenlik sistemi ile otopark ve site sınırları kontrol edilir.evinizdeki izinsiz girşlerde devreye girecek hareket dedektörü ve acil durumlarda panik butonu ve ayrıca mutfağınızdaki yangın ve gaz dedektörleri de ev içi güvenlik konforunuzu bütünlüyor.

Bir tuşla çocugunuz parktamı? Tenistemi? ve gölet cevresini görebilirsiniz.Ayrıca akıllı aydınlatma panosu sayesinde aydınlatma armatürlerinizi tek bir tuşla kumanda edebilir. Akşam modu veya parti modunda kullanabilirsiniz.

AMSTERDAM YALILARI Avangarden'ın doğal eğimlerinde oluşturulan nehir kıyısındaki amsterdam yalıları toplam 56 adet ve bahçe yalıları ,teras yalıları olmak üzere ikiye ayrılıyor.Bahçede havuz ve saunaları ile terasta havuz ve saunaları ile ve çok amaçlı süpriz katları yeni bir vizyon sunuyor. Avangarden yalıları galerili salonlarda kullanılan geniş cam yüzeyleriyle doğayı evin içine taşıyan sıradışı mimari anlayışla tasarlanmış.Yalıların süpriz katında hizmetli evi,2 araçlık kapalı otopark, çamaşırlık, depo gibi alternatif mekanlarla konforlu yaşama davet var.

PARİS RESİDANS'DA normal kat konforuna ek olarak ,salondan bahçeye açılan verandanız ve sadece size özel havunuzun birlikteliği yaşamınızı dahada zenginleştirecek.Mutfaktan gecişli yardımcı odası ,giyinme bölümlü büyük ebeveyn suiti,45 m2'lik salonu ve büyüleyici bir manzaraya bakan 9.5 m2'lik balkonuyla yaşam konforunuza çok şey katıyor.PENTHOUSE'larda katta tek daire olmanın verdiği özgürlükte bütünleşiyor.Size de dev çatı teraslarının büyüleyici yaşantısını hissettiriyor.

LONDRA TOWER 180 derece panoramik manzara keyfi katta tek daire keyfi sunan 26 katlı residence da yaşamın keyfine varacaksınız.Bahçe dubleks de dahil olmak üzere 3 tipte toplam 25 ev bulunuyor.Londra Tower ;sosyal tesisi,çatısında bulunan London Eye Restaurant-Cafe'si,lobi,room service,babysitting,kuru temizleme,posta gibi olanaklar ile standartların üstünde bir yaşamın kapılarını açıyor

BLOK ÖZELLİKLERİ

AMSTERTAM YALILARI
Bahçe Yalı 393-431 m2
Teras Yalı 461-489 m2

PARİS RESİDENCE
Normal Kat 176 m2
Havuzlu Bahçe Katı 193 m2
Penthouse 457 m2

LONDRA TOWER
Normal Katlar 250-259 m2
Bahçe Dubleksi 303 m2

İNŞAAT SİSTEMİ
Avangarden'daki tüm yapılar,arazi topoğrafyası ve mimari konsept göz önünde bulundurularak derin kazıların araziye uygulanması esasına paralel şekilde inşa edilmektedir.Avangarden'da yapıların depreme en dayanıklı davranışını sağlayan perde duvar tasarımı uygulanmıştır.Tower da ayrıca radye temel altların 80-100 cm çapında fore kazıklarla projelendirilmektedir.Yüksek teknolojiyle üretilen ve sürekli malzeme ve kalite kontrolüne tabi tutulan TSE ve ISO 9001 Kalite Belgeli yapı malzemeleri ve C20-C-30 kalitesinde beton sınıfıyla BÇ III (Nervürlü)beton hasır çelikle projelendirilerek inşa edilmektedir.
Sinpaş Avangarden - 91
Sinpaş Avangarden - 92
Sinpaş Avangarden - 149
Sinpaş Avangarden - 150
Sinpaş Avangarden - 151
Sinpaş Avangarden - 152
Sinpaş Avangarden - 153
Sinpaş Avangarden - 154
Sinpaş Avangarden - 258
Sinpaş Avangarden - 259