Ağaoğlu My Office Aktif Portföylerimiz (2)


Ağaoğlu My Office Proje Görselleri
İŞ DÜNYASININ KALBİNDE TAHT KURUN!

Sizi iş hayatının kalbine, Ataşehir’e davet ediyoruz. Çünkü Ataşehir, İstanbul’un yeni ve çabuk gelişen bölgelerinin başında geliyor. Finans merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Asya ve Avrupa yakalarındaki iş merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan ideal konumda bulunuyor. Hepsinden önemlisi Ataşehir’de “My Office” bulunuyor.

My Office’te her şey işinizi en kolay ve konforlu şekilde yürütebilmeniz için tasarlandı.
Geniş ve kullanışlı A sınıfı ofisler, sadece büyük otellerde bulabileceğiniz bir hizmet anlayışı, havaalanına ve trafik arterlerine rahat ulaşım, yüksek kapasiteli otopark My Office’te sizi bekliyor.

Geleceğin ofisleri Ataşehirde yükseliyor!
My Office ile iş dünyasının standartları yeniden belirleniyor. Geleceğin ofisleri, iş ve finans merkezi Ataşehir’de yükseliyor. My Office, iş hayatının bütün zorluklarını size unutturacak, çalışma anlayışınıza yepyeni bir boyut getirecek. Çünkü My Office işinizin tam istediğiniz gibi hızlı, kesintisiz ve konforlu şekilde sürmeniz için ideal konumda bulunuyor.

Ataşehir, ulaşım ve toplu taşımada da avantajlı!
Ataşehir İstanbul’un Anadolu / Asya yakasında, yeni ve çabuk gelişen bir bölge. Asya ve Avrupa yakalarındaki iş merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan ideal konumu ile bir dizi yüksek kalite ticari ve gündelik etkinlik alternatifi sunuyor. İstanbul’un önemli otoban, çevreyolu TEM, E-5 karayoluna hızlı ve direk ulaşım imkanı var. Boğaziçi köprüsüne Ataşehir otobanı üzerinden kolay bağlanılıyor. İş merkezi bölgesine (CBD) kısa sürüş mesafesindedir. Yürüme mesafesi içinde birden fazla toplu taşıma durağı bulunuyor.
Ağaoğlu My Office - 232
Ağaoğlu My Office - 233
Ağaoğlu My Office - 234
Ağaoğlu My Office - 235