Ağaoğlu My City Bahçelievler Aktif Portföylerimiz (21)


Ağaoğlu My City Bahçelievler Proje Görselleri
İstanbul’un ‘gerçek’ merkezinde
Ağaoğlu’nda yaşam ayrıcalığı
‘Yaşam Mimarı’ Ağaoğlu’nun Avrupa yakasındaki ilk projesi My City Bahçelievler, İstanbul’un tam merkezinde hayata geçiyor.
Bugüne kadar yaşam alanları kurarken ‘yaşam mimarlığı’ felsefesiyle hareket eden Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugün şehrin gerçek merkezi denilebilecek konumda, Bahçelievler-Merter sınırındaki yaklaşık 150 dönüm arazide inşa ettiği My City Bahçelievler ile toplamda 1220 aileyi ev sahibi yapıyor.

KONUM:
Adını bahçeli evlerinden alan Bahçelievler’deki Ağaoğlu My City Bahçelievler; hastanelere, okullara, sinemalara, alışveriş merkezlerine (Meydan AVM.,Kale Outlet Center’a, Ömür AVM’ye, Kadir Has Canter’a, Metroport AVM’ye, Forum Marmara’ya ve Avrupa yakasındaki 2 dev adalet sarayından biri olan Bakırköy Adliye Sarayı’na yürüme mesafesinde., seçkin restoranlara, plazalara yürüme mesafesinde; Atatürk Havalimanı ile tarihi ‘suriçi’ne ise araçla 10 dakika mesafede. My City Bahçelievler, İstanbul’un en önemli ulaşım aksı E-5’e, Metrobüs’e ve hafif metroya da yürüme mesafesinde. My City Bahçelievler; 5 ilçenin (Bahçelievler-Bakırköy-Güngören-Zeytinburnu-Bayrampaşa) kesişme noktasında. Bu özellikleri, hem yatırım yapmak hem oturmak isteyenler için My City Bahçelievler'i öne çıkarıyor.

KONUT TİPLERİ:
Ağaoğlu My City Bahçelievler; 17 blokluk Erguvan, 3 blokluk Begonvil ve 7 blokluk Akasya bölümünde; 1+1, 2+1, 3+1'lerden oluşan 35 farklı daire tipi sunuyor. Projede; 57.10 metrekare ile (brüt) 164.66 metrekare (brüt-teraslı) aralığında 1 oda 1 salon daire seçeneği sunuluyor. 2 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri ise brüt 78.29 metrekare ile 107.12 metrekare arasında değişiyor. 3 oda 1 salon daireler ise brüt 102.44 metrekare ile 153.06 metrekare arasında değişiyor.

DAİRELERDE SUNULAN KONFOR:
Yangın alarm sistemi, yatak odası ve salonda klima, aspiratör, kombi cihazı, ankastre bulaşık makinesi, fırın ve ocak; evinizde sizleri bekliyor. Yaşam kalitenizi daha da artırmak amacı ile her daireye özel depo alanı ve jeneratör hizmeti sunuluyor. Ağaoğlu My City Bahçelievler’de; kapalı otopark, açık ve kapalı havuz, tenis, basketbol, voleybol sahaları hayatı zenginleştiriyor. Fiber optik kablo alt yapısı sayesinde tüm dairelerde yüksek hızda internet, IP Telefon ve IP TV standart olarak sunuluyor. Türk Telekom ile anlaşan Ağaoğlu Şirketler Grubu, dünyada şu an kullanılan en son teknolojiyi uygulayacak. Fiber optik kablo altyapısı sayesinde, data, ses ve görüntü transferi rekor sürede gerçekleşebilecek. Ağaoğlu My City Bahçelievler sakinleri, 1.5 saat uzunluğundaki bir filmi 1.5 dakika gibi çok kısa sürede indirebilecek; TV kanallarını ve filmleri HD kalitede seyredebilecek. My City Bahçelievler’de, blok girişlerinden daireler görüntülü olarak aranıyor ve şifre ile (anahtar olmaksızın) blok kapıları açılabiliyor. My City Bahçelievler’de, dijital TV altyapısı da bulunuyor.

Şehir merkezinde tatil köyü havası
Akasya Blokları (A Bloklar): 3+1 ve 2+1'lerden oluşan 7 blok ve 348 dairesiyle Akasya, yeni bir hayata başlamak için aradığınız her şeye sahip. Balkona çıkıp yeni güne merhaba diyebileceğiniz gibi; Fransız balkon seçeneğiyle, dışarıdan bakılınca çiçek bahçesi gibi görünen daireye sahip olabiliyorsunuz. Havuzlar, spor alanları ve sosyal imkânlar; şehrin merkezinde tatil köyü havası sunuyor.

Erguvan Blokları (B Bloklar): 3+1, 2+1 ve 1+1'lerden oluşan 17 blok ve 644 dairesiyle Erguvan, My City Bohçelievler'in daire seçeneği bakımından en zengin bölümü. Spiral şekilde yükselen ve alçalan değişik bina yapısıyla Erguvan, avlu bahçeleriyle çocuklarınıza, yeşile doymuş bol oksijenli doğal bir oyun alanı yaratıyor. My City'nin en geniş alanına yayılan Erguvan'da, yaşamın tüm renkleri kucaklanıyor.

Begonvil Blokları (C Bloklar): 1+1 ve 2+1'lerden oluşan 3 blok ve 228 dairesiyle Begonvil, My City'nin tam merkezinde yer alıyor. Begonvil, Fransız balkonları ve geniş teraslarıyla ferah ve huzur dolu bir yaşam sunuyor. Dilediğinizde bu dingin yaşamı bir kenara bırakıp, İstanbul'un eğlence hayatına adım atabiliyorsunuz.

Burada depremden korkmayın…
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı ile ortaklaşa yürüttüğü Deprem Risk Analiz Çalışması kapsamında, İstanbul’da, eski-deprem öncesi yapı stokunun fazla olduğu 6 ilçedeki 146 bin 987 binaya risk taraması gerçekleştirildi. 6 ilçedeki binaların yüzde 30’u riskli. Bahçelievler’de de, eski yapı stoku yüzünden risk oranı yüksek bulundu. 6 ilçede, 146 bin 987 binadan 42 bin 500’ünün riskli olduğu sonucuna varıldı. Bahçelievler’deki 20 bin 424 binadan 15 bini, komşu ilçe Güngören’deki 9 bin 538 binadan 7 bin 300’ü risk kategorisinde. Komşu sayılabilecek ilçelerden Bayrampaşa ve Zeytinburnu’nda da binlerce bina riskli.

Ağaoğlu My City Bahçelievler ise bölgede deprem güvenliği çıtasını en yükseğe taşıyan bir proje. En son inşaat teknikleriyle ve radye temel üzerine tünel kalıp sistemiyle inşa edilen My City Bahçelievler’de kullanılan betonun kalitesi, binaların asırlara meydan okumasını sağlıyor.

Avrupa’daki ilk My Club My City Bahçelievler’de
Ağaoğlu’nun ‘My’ konseptli konut projelerinin ortak paydası olan My Club, My City Bahçelievler’de de olacak. Ağaoğlu, My Club ile sağlıklı ve konforlu yaşam merkezleri sunuyor. My Club; açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı, fitness center, restoran, kafe, bar gibi hizmetleri ve indoor-outdoor aktiviteleri ile çağdaş, sosyal ve keyifli bir yaşamın tüm olanaklarını üyelerine sunuyor. My Club üyeleri, masaj uzmanlarının usta elleri sayesinde bütün günün yorgunluğunu yarım saatte atacak. My Club, eğitmenler eşliğinde güvenilir ve bilinçli spor yapabilme olanağının yanı sıra; trekkingden karaokeye, halı saha turnuvasından bowlinge, şiir ve müzik dinletilerinden pikniklere kadar birçok aktiviteyi üyeleri ile buluşturuyor. Üyeler, My Club'da bulunan kuaför, solaryum ve güzellik salonu gibi olanaklar ile kendilerine daha çok zaman ayırma fırsatını yakalayacak.

Ağaoğlu’nun 70 kişilik teknik ekibi 24 saat hizmetinizde
Ağaoğlu, satış sonrasında da My City Bahçelievler sakinlerinin yanında olacak. Elektrikçi, tesisatçı ve marangozlardan oluşan 70 kişilik dev teknik ekibi; her türlü soruna çözüm bulmak için 7 gün 24 saat hizmete hazır…
Ağaoğlu My City Bahçelievler - 129
Ağaoğlu My City Bahçelievler - 130
Ağaoğlu My City Bahçelievler - 131
Ağaoğlu My City Bahçelievler - 132
Ağaoğlu My City Bahçelievler - 133
Ağaoğlu My City Bahçelievler - 134
Ağaoğlu My City Bahçelievler - 135