Teknik Yapı Deluxia Aktif Portföylerimiz (0)


Teknik Yapı Deluxia Proje Görselleri
Deluxia, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Batı Ataşehir’de 2 rezidans binası olarak kuruluyor. E-5 ve Tem bağlantılarıyla İstanbul’un her köşesine, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığıyla ise dünyanın 4 bir köşesine kolayca ulaşmanıza imkan tanıyor.

Üstelik Deluxia, Bağdat Caddesi ve Palladium Alışveriş Merkezi’ne birkaç kilometre, 12.000 kişilik spor salonu, cafeler, mağazalar ve sinema salonlarının bulunacağı İstanbul’un yeni yaşam merkezi Fenerbahçe Arena’ya ise sadece birkaç adım mesafede. Önümüzdeki yıllarda tamamlanması planlanan İstanbul Finans Merkezi’nin de tam karşısında olan Deluxia projesi, şehrin gürültüsünden uzak ama şehre yakın yaşamak isteyenler için her yönden avantajlı bir konumda.

Deluxia’nın konfor ve sosyal yaşam artıları hayatınızın her gününe keyif katmak, işten ve uğraşılarınızdan geri kalan zamanınızı en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak için düşünüldü. Deluxia’da kusursuz bir rezidans dairesinde oturmak dışında, rafine bir yaşamın gerektirdiği tüm ayrıcalıklara sahipsiniz.

Düşünün ki işten yorgun bir şekilde eve geldiniz. Aracınızı size özel kapalı otoparkınıza parkediyorsunuz ve hiç vakit kaybetmeden kendinizi havuza atıyorsunuz. Havuz çıkışı serin bir içecek alıyor ve saunanın yolunu tutuyorsunuz. Belki de tercihiniz yarım saatlik keyifli bir masaj oluyor. O sırada Fitness Center’da spor yapmakta olan komşularınızla biraz sohbet ediyor, yarın akşam bir basketbol maçı yapmak üzere sözleşiyorsunuz. Eşiniz plates dersinden çıkıp sizinle buluşuyor; birlikte çocuk klübünden küçük oğlunuz Can’ı alıyor ve site lokalinde güzel bir akşam yemeği yiyorsunuz. Deluxia’nın lüks hayat kavramı işte böyle bir şey. Elit bir sosyal yaşam için yollarda vakit kaybetmediğiniz, aradığınız her şeyin elinizin daha doğrusu evinizin altında olduğu bir yaşam. Unutmayın, hayatın tüm zorluklarını düşündüğünüz zaman siz bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz.--------Proje Yeri--------
-Batı Ataşehir - İstanbul

--------Project Özellikleri--------
-Açık ve kapalı yüzme havuzu
-Fitness Center
-Step, aerobic, plates merkezi
-Türk hamamı, sauna, steamroom, masaj odaları
-Basketbol sahası
-Yürüyüş ve koşu parkuru
-Çocuk kulübü
-TV odası
-Kütüphane
-Toplantı odası
-Dinlenme odaları
-Site lokali

----Başlama - Bitiş Tarihi---
2010 - 2012
Teknik Yapı Deluxia - 188
Teknik Yapı Deluxia - 189
Teknik Yapı Deluxia - 190
Teknik Yapı Deluxia - 191
Teknik Yapı Deluxia - 192
Teknik Yapı Deluxia - 193
Teknik Yapı Deluxia - 194