Sinpaş Aqua Manors Aktif Portföylerimiz (0)


Sinpaş Aqua Manors Proje Görselleri
YENİ YAŞAM MİMARİSİNİN BULUŞTUĞU ADRES AQUA MANORS

İstanbul’un trafik kördüğümü, deprem güvenirliliği, hava, çevre ve gürültü kirliliği içinde sıkışıp kalan insanlar, yaşam standartlarına uygun, sakin, temiz yerleşim birimlerini tercih etmeye devam ediyorlar. Biz de bu talepler doğrultusunda sizlere RE/MAX ABC kalitesi ile İstanbul’un yeni gözdesi Çekmeköy’deki her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlandığı bilinçli, iş ve aile hayatına önem veren müşteri profiline her alanda kaliteyi, konforu, güveni ve huzuru yaşatan AQUA MANORS sitesini beğeninize sunuyoruz.

Site Özellikleri:
172 bin metrekarelik çok büyük bir alan üzerinde villaların ağırlıkta olduğu Aqua Manors sadece 314 ev olmak üzere, 63 adedi ikiz villa, 188 adedi ise Recidence daireden oluşuyor. Aqua Manors projesinde başlangıç noktası Yeni Yaşam Mimarisi anlayışı olduğundan bu anlayışın gerektirdiği alt yapıyı oluşturacak teknolojiyi ve detayları, ihtiyaçlarında ötesinde planlanmış. Aqua Manors’ın logosunda da yer alan "Kuğu", su ile bütünleşmiş, uyum içinde süzülen ve izlerken müthiş keyif veren estetiği ile Yeni Yaşam Mimarisi anlayışını sembolize ediyor.

Daire Özellikleri:
Projede iki tip mimari kullanılmış. Bunlardan biri 11 bloktan oluşan Recidence’larda yer alan executive daireler. Executive dairelerin en büyük özelliği, sade, yalın ve modern mimarisi. Yerleşim alanlarının tespitinde olabildiğince esnek ve işlevsel bir tasarım gerçekleşti. İşlevi dışa taşıyan cephe anlayışı sayesinde, evin her evin geniş cam yüzeylerle ile site içinde yaratılan eşsiz peyzaja panoramik bakışı sağlandı ve konut içlerinin dış mekansal düzenleme ile bütünleşerek gün ışığının içeride tutulmasına özen gösterildi.

Residence Blokların girişinde yer alan lobi, dairelere giriş-çıkış kontrolü dışında, babysitting, refakat, eczane, kuru temizleme, çamaşır servisi, ev bakım servisi, kargo, resepsiyon vb. hizmetleri de karşılayacak şekilde organize ediliyor. Özellikle çağdaş yaşam anlayışını benimsemiş, yoğun çalışan ve çalışma hayatının, ev hayatı üzerindeki yükünü hafifletmek isteyen profesyoneller için lobi hizmeti gerçek bir kurtarıcı. 145 metrekare ile 333 m2 arasında 8 farklı ev seçeneği bulunan recidence’larda büyük ortak havuzlar, geniş balkon, dublekslere özel bahçe, şömine ve barbekü
arasında yer alıyor.

146m2 Köşe Daire 3+1
150m2 Ara Daire 3+1 + Kiler odası
215m2 Köşe Bahçe Dubleks 4+1
222m2 Ara Bahçe Dubleks 5+1
333m2 Köşe Çatı Dubleks 3+2
303m2 Ara Çatı Dubleks 4+2
290m2 Köşe Ara Dubleks 4+1
300m2 Ara Dubleks 5+1

Villa ve Villa Manor’lar
Aqua Manors projesinin ağırlık noktasını oluşturan villalarda ise VİLLA ve VİLLA MANOR olarak iki ayrı seçenek sunuluyor. Villa : 358m2 büyüklüğünde. Hobisalonundan, kapalı yüzme havuzuna, sauanaya, kış bahçeli mutfağından, ebeveyn süitine, açık havuz ve muhteşem bahçe manzarasını içerdeyken bile hissettiren salonuna kadar detaylarda bile konforu sonuna kadar yaşatacak şekilde dizayn edildi.Villa Manor : 280m2. Villa ’ın hem açık hem kapalı yüzme havuzu mevcut iken, Villa Manor’un açık yüzme havuzu var. 65 m2 net salonu bulunan villa, tıpkı Villa gibi kendine özel bahçesi, kış bahçeli mutfağı, saunası, muhteşem ebeveyn süiti ve yine detaylarda yakaladığı çözümlerle çok başarılı planlandı

Sosyal Tesis ve Yeşil Alanlar :
Aqua Manors’un en önemli avantajlarından biri, çok büyük bir alan üzerine az sayıda konutun yapılandırılması ve ağırlıklı olarak villalardan meydana geliyor olması. Tabi bu da mükemmel bir peyzaja, özel-ortak havuzlara ve göletlerin oluşumuna imkan veriyor. Aqua Manors’da bulunan 30.000m2’lik koru alanı sitede ayrı bir keyifi yaşamanıza olanak sağlıyor. Blue Centrum adını verilen, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, fitness center, cafe, alışveriş merkezi bulunan sosyal tesis tüm sitenin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verecek şekilde planlandı. Ayrıca sitede göletler, tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları böyle bir projede doğal olarak yer alan spor alanları.
Sinpaş Aqua Manors - 26
Sinpaş Aqua Manors - 27
Sinpaş Aqua Manors - 28
Sinpaş Aqua Manors - 29
Sinpaş Aqua Manors - 30