Ağaoğlu My Prestige Aktif Portföylerimiz (2)


Ağaoğlu My Prestige Proje Görselleri
Ataşehir’in ilk ofis projesi :MY PRESTIGE

Ağaoğlu, iş dünyasının standartlarını, sizin için daha önce belirlenmiş olanların çok ötesine taşıyor. My Presitige ile geleceğin ofislerinin temelini, İstanbul ve Türkiye’nin yakın gelecekteki finans merkezi Ataşehir’de atıyor.
Ağaoğlu, My World ve My Towerland’den sonra Ataşehir’de imzasını attığı bu benzersiz yapı ile, çalışma anlayışınızı baştan başa değiştiriyor.
Geleceğin finans merkezi Ataşehir’de yükselen My Prestige, işinizi yeni bir boyuta taşımak ve sizi iş yoğunluğu içinde konforu yaşatmak için tasarlandı.
Yatırım dünyasının önde gelen isimlerinin, Ataşehir’i İstanbul ve Türkiye’nin yeni finans merkezi olarak göstermesi, bu projenin önemini bir kez daha ortaya koyuyor.
Ağaoğlu, Ataşehir’de yatırımların artması ile ihtiyaç duyulacak lüks ofisleri My Prestige projesi ile sizlerle buluşturuyor.
Finans merkezi Ataşehir’in ilk ofis projesi olan My Prestige finansın nabzını tam da merkezinde tutmak isteyenlerin ilk tercihi.

Yepyeni bir ayrıcalıklar dünyası ile tanışın…
Ne kadar değerli ve ayrıcalıklı olduğunuzu My Prestige’in hemen girişinde hissedeceksiniz. Vale’niz, aracınızı özel otoparkınıza götürmek için bekliyor olacak.
Donanımlı ofis ve sekreteryadan, siz ofiste yokken adınıza gelen mesajlara ulaşabileceksiniz. Misafirleri dilediğiniz noktadan alacak özel CIP transfer hizmeti, tüm ulaşım ve karşılama işlerini kolaylaştıracak ya da siz bu hizmeti kendi hızınıza hız katmak için kullanacaksınız. Ayrıca, isteğiniz üzerine sizin için sağlanacak helikopter transferi sayesinde trafiğe takılmadan dilediğiniz yere dilediğiniz zaman gidebilmenin ayrıcalığını yaşayacak; binada bulunan helikopter pistini kullanabileceksiniz.
İş hayatınızın yanı sıra özel hayatınızı da kolaylaştıracak danışmanlık hizmetlerini My Prestige’de bulacaksınız. Hukuksal danışmanlık hizmetinden faydalanarak iş hayatınızdaki hukuki işlemleri çözebilecek, seyahat ve eğlence danışmanlık hizmetleri ile de hem şirketiniz hem de kendiniz için kusursuz organizasyonlar planlayabileceksiniz.
Günün yorgunluğunu konforlu My Prestige Lounge’da dinlenerek atabilecek, eşine sadece lüks otellerde rastlayabileceğiniz cafe ve restaurantlarda siz ve misafirlerinizi bekleyen hizmetlerden faydalanabileceksiniz.
My Prestige ile iş hayatında yepyeni ayrıcalıklarla tanışacaksınız.

Mükemmellikten vazgeçmeyenler için…
24 saat çok dilli sekreterya ve raporlama sitemi, yerel ve uluslar arası posta gönderimi, CIP hava limanı transferi, concierge hizmetleri; araç, uçak-helikopter kiralama, seyahat acenteliği hizmetleri, kişisel alış-veriş ve teslimat hizmetleri, kuru temizleme, eczane, vale park hizmet, oda servisi ve catering hzimetleri, 24 saat gelişmiş kişisel güvenlik ve koruma hizmeti, teknolojik teknik destek, kuafer ve terzi sağlama hizmeti ve özel depolama; My Prestige ile yaşayacağınız ayrıcalıklardan sadece bir kaçı…
Yaşam mimarı olarak insan hayatını geliştirmeyi kendisine amaç edinen Ağaoğlu, sizleri Ataşehirde sadece bir ofise değil, yepyeni bir çalışma hayatına davet ediyor.

Bambaşka bir hizmet anlayışı…
Ağaoğlu, hizmet konusunda sınır tanımadığını My Prestige’de bir kez daha gösteriyor. Size özel kapalı otoparkınız sayesinde hiçbir zaman park sıkıntısı çekmeyecek, aracınızın olmadığı durumlarda yol ve havaalanı transfer hizmetinin yanı sıra, dilerseniz araba kiralama servisimizden yararlanabileceksiniz.
Toplantı salonları, call center, ofis ve sekreterya, karşılama ve transfer, vale parking, danışmanlık, 24 saat güvenlik, housekeeping, lounge ve restaurant, kuaför ve bakım, kuru temizleme ve çiçek bakımı gibi buissinnes servsilerimiz haricinde, istenmeyen durumlarda da sizlere yardımcı olacağız. Yol ve konut yardımı, özel ambulans, tıbbi ve hukuki danışmanlık hizmetleri, kaza sonrası ücretsiz oto kiralama sistemi hizmetlerimiz zor anlarınızda yardımınıza koçacak.
Dilediğiniz anda istediğiniz konser ve etkinliklere biletiniz hazır ya da rezervasyonunuz çoktan tamamlanmış olacak. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz öncesinde önde gelen otel ve resataurantlarda yerinizin hazır olduğunu bilme ayrıcalığını yaşayacaksınız.
My Prestige ile iş hayatında yepyeni bir hizmet anlayışı ile tanışacaksınız.

Teknolojinin vardoğı son nokta…
İş dünyasında gelişmiş teknolojinin önemini biliyor ve My Prestige’de hayatınızı kolaylaştıracak özel teknolojik çözümler sunuyoruz. Günün her saati teknik donanımlı internet ağı ile istediğiniz her bilgiye anında ulaşabileceksiniz. Ofisinizde kimse yokken size gelen aramaları kaçırmayacaksınız; çünkü bu aramaları sizin için kaydeden ve raporlayan gelişmiş çok dilli call center ekibi hizmetinizde olacak.
Dört adet tam donanımlı toplantı salonunuz sayesinde, en son teknolojiye sahip ekipmanlarla rakiplerinizden çok daha etkili sunumlar yaparak onların önüne geçeceksiniz. İsteğinize bağlı olarak kullanabileceğiniz buissinnes center’da toplantı ve sunumlar yapabileceksiniz. Full concierge servisine sahip lüks ofisinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda size yardımcı olmak için teknik ekipler, günün her saati ve haftanın her günü My Prestige’de sizleri bekliyor olacak.
Ağaoğlu My Prestige - 343
Ağaoğlu My Prestige - 344
Ağaoğlu My Prestige - 345